Home Sportas Gary Neville’is „Man United“ pirmąjį kėlinį prieš „Tottenham“ vadina „vienu prasčiausių, kokius...

Gary Neville’is „Man United“ pirmąjį kėlinį prieš „Tottenham“ vadina „vienu prasčiausių, kokius man teko matyti valdant Ten Hag“, o klubo legenda skelbia „absoliučią DISGRACE“

12
0

Garis Nevilis griežtai kritikavo „Manchester United“.rezultatyvumas pirmajame kėlinyje prieš „Tottenham“..

Erikas ten HagasSekmadienį „Spurs“ komanda pasveikino „Old Trafford“ ekipoje, siekdama atsigauti po audringo žaidimo lygiosiomis 1:1 su olandų „FC Twente“ ekipa. Europos lyga vidury savaitės.

Aikštės šeimininkai iškart atsidūrė užpakalinėje kojoje, o „Spurs“ išsiveržė į priekį vos po trijų minučių, kai Brennanas Johnsonas palietė įkvėptą Micky van de Veno gynybą.

Joshua Zirkzee ir Alejandro Garnacho turėjo progų išlyginti, o pastarasis iš arti pataikė į virpstą, tačiau „United“ sunkiai pavyko pasiekti išlyginamąjį įvartį.

Pirmosios 45 minutės, kaip kapitonas, tik pablogėjo Brunonas Fernandesas pirmą kartą per savo „United“ karjerą pamatė raudoną už gremėzdišką iššūkį ant tarpo slenksčio.

Gary Neville’as tvirtino, kad „Man United“ pasirodymas pirmajame kėlinyje prieš „Spurs“ buvo vienas prasčiausių per Eriko ten Hago kadenciją.

Brennanas Johnsonas išvedė svečius į priekį po trijų minučių smūgio iš arti

Kalbėdamas apie komentarus per pirmąjį kėlinį Neville’as nesusilaikė vertindamas tiek Fernandeso, tiek viso „United“ pasirodymo.

‘Tai nėra protinga. Tai nieko gero. Jis pakilo iki kelių. Jis nesiruošia išsisukti“, – sakė jis per „Sky Sports“.

Manau, kad jis paslysta. Atrodo blogai, nes jis atsidūrė žemiau kelių.

„Tai nėra taip blogai, kaip iš pradžių maniau, bet tai apibendrina „United“ pirmajame kėlinyje, kuris buvo visiška gėda. Turbūt viena blogiausių puselių, kurias mačiau valdant Ten Hag, ir tai kažką sako.

„Jis negali patikėti tuo, ką žiūri. Negaliu patikėti tuo, ką žiūriu, tai baisu. Tai tikrai blogai.

Aš net nekalbu apie įvarčių pelnymą, o apie pagrindinius dalykus. Jie atrodo sušaudyti, jų daug.

„United“ kapitonas Bruno Fernandesas buvo išsiųstas iš aikštės už neapgalvotą Jameso Maddisono iššūkį

Klubo legenda tvirtino, kad mėgėjai būtų pasirodę geriau.

Jis tęsė: „Įtariu, kad šį rytą sekmadienio lygos komandos buvo geresnės nei tai, ką matėme iš „United“ šį pirmąjį kėlinį. Pub futbolas.