Home Pasaulis Žiūrėkite: Sabrinos Ionescu durklas padeda Liberty žaisti 3 žaidimą

Žiūrėkite: Sabrinos Ionescu durklas padeda Liberty žaisti 3 žaidimą

6
0

Iki šiol tai pakirto serialo tendenciją, tačiau Niujorko laisvė atėjo iš užpakalio ir apsvaigino Minesota Lynx savo namų aikštelėje 80:77 WNBA finalo 3 žaidime. Likus vienai sekundei iki ketvirtojo kėlinio, o rezultatas buvo lygus 77:77, Sabrina Ionescu nutildė audringą „Target Center“ publiką ir pataikė vieną didžiausių metimų WNBA finalo istorijoje, padėdamas „Liberty“ užsitikrinti serijos pranašumą 2:1.

“Pasitikėjau savo pasiruošimu. Esu sukurtas šiai akimirkai”, – per rungtynių transliaciją ESPN laidai Holly Rowe sakė Ionescu. “Aš praleidau vieną, kuris galėjo užbaigti žaidimą, ir aš tiesiog pažvelgiau atvirai ir tikėjau, kad man pavyks.”

Lūšis parodė didžiulį atsparumą, grįžta laimėti 1 žaidimąbet trečiadienį atėjo Laisvės eilė. Niujorkas pirmavo 5:4 mažiau nei likus 3-ioms rungtynėms, bet vėl neprasiveržė į priekį Minesotos, kol ketvirtajame kėlinyje liko 1:30.

Po kėlinio atsilikę 10 ir net 15 pirmajame kėlinyje „Liberty“ pranoko „Lynx“ po kėlinio 45:34, vedami didžiulio Ionescu smūgio ir juokingo dukart MVP Breanna Stewart pasirodymo antroje pusėje.

Trečiadienio rungtynių nugalėtojas nebuvo vienintelis kolosalus Ionescu metimas ketvirtajame kėlinyje. Likus 55,1 sekundės, ji pataikė tik antrąjį tritaškį šią naktį po to, kai pradėjo 1 iš 6 iš už lanko, todėl Liberty pirmavo 77:73.

Tuo tarpu Stewartas per pertrauką pelnė tik aštuonis taškus, kai pataikė 3 iš 8, tačiau jį įjungė antrajame kėlinyje ir pelnė 22 taškus, beveik pusę Liberty rezultatyvumo. Šešis kartus „Visų žvaigždžių“ rungtynėse pelnė 30 taškų ir aplenkė šlovės muziejų Lisa Leslie. septintasis visų laikų WNBA atkrintamųjų varžybų taškų sąraše.

Jos pasirodymas taip pat buvo istorinis:

Ir atvirkščiai, Minesota subyrėjo nuo spaudimo vėlai, kai išėjo su ginklais liepsnojančiais priešais. didžiausia minia franšizės istorijoje. Į ketvirtąjį kėlinį įžengę į priekį vienu rezultatu 62:61, lūšys paskutiniame posmelyje pataikė tik 5 iš 12, o tai patvirtino savo likimą.

Nepaisant pralaimėjimo, „Lynx“ sulaukė puikių rezultatų iš Napheesa Collier (22 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 5 perimti kamuoliai) ir Kayla McBride (19 taškų, 5 tritaškiai). Nors suteikę „Liberty“ geriausius rezultatus, jie turės grįžti prie braižymo lentos prieš penktadienio ketvirtąsias rungtynes.

Atsilikę nuo Lynx geriausios iš penkių serijoje 1:0, Liberty sureagavo labai. Pirma, įspūdinga 14 taškų pergalė 2-ose rungtynėse, o vėliau trečiadienio pastangos „atsimušti iš už nugaros“, įrodančios, kad jie gali laimėti bet kokio stiliaus žaidimą.

Dabar tarp Niujorko ir pirmojo WNBA titulo liko tik viena pergalė.