0

Straipsnio turinys

Stadionas kelis kartus drebėjo per Jesse’o Marsch’o debiutą namuose, kai Jonathanas Davidas vėlai sugriovė namą.

2 reklama

Deividas pelnė įvartį 87-ąją minutę, kai Kanada antradienio vakarą FIFA draugiškose rungtynėse BMO Field stadione 2:1 įveikė Panamą.

„Pirma, buvo puiku būti namuose“, – sakė Marschas per savo pirmąsias rungtynes ​​Kanados žemėje, būdamas vyrų treneriu. „Maniau, kad publika buvo nepaprasta, nes buvo galima stebėti įdomias rungtynes ​​su vėlyvu įvarčiu ir svarbia mūsų pergale.

Marschas buvo įdarbintas gegužės 13 d. Jo sutartis galioja iki 2026 m. liepos mėn.

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Davidas ir Liamas Millaras žaidė „duok ir eik“, kai Davidas perdavė kamuolį Millarui ir spruko į atvirą vietą aikštėje. Millaras grąžino kamuolį Davidui, jo dešinės kojos nukreipimas atsidūrė apatiniame kairiajame kampe, nepasiekiamas vartininko Orlando Mosquera.

44-ąją minutę Kanados ekipai įvartį pelnė Cyle’as Larinas. 69-ąją minutę Panamos ekipai įvartį pelnė Jose Fajardo.

Ne toks draugiškas reikalas

Šaltą, vėjuotą ir lietingą vakarą audros audros arbatinuke afera aprimo ir slinko.

Amerikietė teisėja Tori Penso išdavė septynias geltonas korteles, kai bandė rungtynes ​​virti šiek tiek žemiau virimo temperatūros. Stūmimas ir stūmimas po švilpuko, laukinis gestikuliavimas ir pirštų mostelėjimas buvo ne tik žaidimas.

Bene pats žiauriausias nusižengimas įvyko per stabdymo laiką, kai Michaelas Murillo iš arti smūgiavo į Maxime’ą Crepeau, kai žaidimas buvo pripažintas nuošalėje. Kanadietis Joelis Watermanas įsižeidė dėl šio nusižengimo, kai temperatūra pakilo.

Marschas sako, kad jo komanda buvo pasiruošusi tam, kad Panama agresyviai smogs jiems.

„Gebėjimas laimėti dvikovas ir nustatyti toną fiziškai, atsižvelgiant į tai, kaip atrodo žaidimas, yra svarbus mūsų tobulėjimui ir manau, kad mes to gauname daugiau“, – sakė Marschas. „Manau, kad mes galime labai gerai nustatyti tą (fizinį) toną.

4 reklama

Kančios paviršius

Iš pradžių komandos turėjo treniruotis BMO pirmadienį, tačiau abi sesijos buvo perkeltos į TFC padalinį Downsview mieste.

Marschas nenorėjo daryti didelės problemos dėl žaidimo paviršiaus būklės.

Rekomendavo iš redakcijos

„Aikštė nėra ideali, nes visi stengiasi ją pagerinti“, – sakė Marschas.

Antrajame CONCACAF Tautų lygos ketvirtfinalio etape Kanada priims Surinamą lapkričio 18 d.

Marschas taip pat žino, kad aikštės ir žaidimo sąlygos retai būna idealios CONCACAF.

Be abejo, lapkričio vidurio Tautų lygos rungtynės būtų laikomos ne idealiomis.

„Galų gale, mes negalime teisintis“, – sakė Marschas. „Tam, ką mes darome, nėra vietos pasiteisinimams“.

30 už 30

Larinas ir Davidas antradienio vakarą pasiekė 30 įvarčių ribą.

„Tie vaikinai myli vienas kitą“, – sakė Marschas. “Jų santykiai tokie šaunūs ir jie tikrai palaiko vienas kitą.”

Marschas sako, kad abu žaidėjai yra gerai pasiruošę savo šalies klubams.

Larin yra su RCD Mallorca La Liga. Jis pelnė vieną įvartį per septynerias žaistas rungtynes.

„Larinas pelno įvartį Maljorkoje ir yra didesnė jų veiklos dalis“, – sakė Marschas. „Tai, kad Larinas taip koncertuoja, yra gerai jam ir mums.

Davidas žaidžia futbolą su „LOSC Lille“ „Ligue 1“ lygoje. Per septynias rungtynes ​​jis pelnė penkis įvarčius.

„Manau, kad Davidas buvo galbūt geriausias ar vienas geriausių puolėjų Europoje per pastaruosius du mėnesius“, – sakė Marschas.

Šiaip ar taip, Kanadai pasisekė, kad turi du geros formos žaidėjus, žaidžiančius dviejose geriausiose Europos lygose.

„Mums pasisekė, kad turime tuos du vyrukus“, – sakė Marschas.