Home Pasaulis Anglija pradeda Lee Carsley erą dominuojančia 2:0 įveikimu prieš Airiją

Anglija pradeda Lee Carsley erą dominuojančia 2:0 įveikimu prieš Airiją

9
0

Declanas Rice’as įvarčiu ir rezultatyviu rezultatu prisidėjo prie pergalės Tautų lygos pradžioje

Anglija pradėjo Lee Carsley trenerio kadenciją rezultatu 2:0 prieš Airijos Respubliką Tautų lygos pradžioje.

Pirmajame kėlinyje Declano Rice’o ir Jacko Grealisho įvarčiai užtikrino visus tris „The Three Lions“ taškus B lygos 2 grupės rungtynėse.

Airija, vadovaujama naujajam treneriui Heimirui Hallgrimssonui, turėjo pirmą realią progą „Aviva“ stadione, kai Jaysonas Molumby iš arti nepataikė į vartus.

Anglija greitai sureagavo, kai Harry Kane’as išsiveržė į priekį, kol jie 12-ąją minutę išlaužė aklavietę. Po to, kai Caoimhinas Kelleheris atrėmė Anthony Gordono bandymą, kamuolys krito Rice’ui, kuris pirmą kartą stulbinančiu smūgiu paleido į viršutinį kampą.

Kane’as beveik padvigubino Anglijos pranašumą, o 26-ąją minutę aptakus perdavimas vienu lietimu leido Rice’ui pastatyti Grealishą, kuris ramiai prasibrovė pro bejėgį Kelleherį ir rezultatas tapo 2:0.

Airija bandė atsakyti, o Sammie Szmodics vos nepraleido kairiojo Jordano Pickfordo posto prieš pat valandą. Tačiau Anglija ir toliau spaudė, o Kelleheris atliko itin svarbius išgelbėjimus, atmesdamas Jarrodą Boweną ir Bukayo Saką ramesnėje antroje pusėje.

Nepaisant vėlyvo Airijos spaudimo, Anglija tvirtai tvirtai pradėjo Carsley erą patogia pergale, pademonstruodama klinikinį pirmojo kėlinio pasirodymą, kuris davė toną rungtynėms.