Home Sportas Didžiulis Shohei Ohtani 410 pėdų bėgimas namuose padidina „Dodgers“ rezultatu 8:0 prieš...

Didžiulis Shohei Ohtani 410 pėdų bėgimas namuose padidina „Dodgers“ rezultatu 8:0 prieš „Mets“ trečiosiose NLCS rungtynėse.

3
0

Dominuojantis aikštės pasirodymas buvo sutiktas su kai kuriais įkaitusiais šikšnosparniais Los Andželas Nacionalinės lygos čempionato serijoje „Dodgers“ pirmavo 2:1 Niujorko metsas.

Ohtani paleido 410 pėdų Mėnulio šūvį iš trijų bėgimų namų aštuntoje pamainoje, kad trečiadienio vakarą 8:0 laimėjo NLCS trečiąsias rungtynes ​​Citi Field Flushing Meadows mieste.

Po to, kai Los Andželas įmušė porą eismų antrajame kėlinyje, Kike’as Hernandezas pataikė dviejų eitų smūgiu ir šeštajame kėlinyje rezultatas tapo 4:0.

Tada Ohtani pasekė pavyzdžiu ir padarė rezultatą 7:0, o Max Muncy solo smūgis į devintąją vietą privertė metsus pralaimėti naktį, kai jų lazdos atmušė 4:30.

„Mets“ vakarą baigė aštuoniems bėgikams bazėje iki „Dodgers’ 10“, tačiau Niujorkas nusileido 0 prieš 4, o bėgikai užėmė taškus, o LA – 4 prieš 13.

Shohei Ohtani trijų paleidimų metimas aštuntajame rezultatu 8:0 laimėjo Los Andželo „Dodgers“

Sušaudytas Walkeris Buehleris smogė Francisco Lindor, kad paliko bazes apkrautas antrajame, o Dodgers gavo penkis šykščias padavimus iš savo sunkiai mėtymo tvarto.

Michaelas Kopechas siekė pergalės be vargo, o Dodgers metikliai užbaigė 13 smūgių.

Mets startuolis Luisas Severino antrajame atsiliko 2:0, iš dalies dėl netinkamo žaidimo. Jis neleido užtarnauto bėgimo, bet metė 95 metimus ir nuėjo keturis kartus per 4 2/3 padavimų ir patyrė pralaimėjimą.

Slampinėjantis gaudytojas Willas Smithas paleido singlą, o Tommy Edmanas paaukojo musę, kuri galėjo būti daugiau, jei ne Tyrone’o Tayloro sensacingas gaudymas dešiniajame centre.

Los Andželas iš eilės sumušė San Diegą ir laimėjo karštą Division Series po dviejų rungtynių iki vieno. Jackas Flaherty ir „Dodgers“ sekmadienį NLCS pirmenybėse įveikė „Mets“ ekipą 9:0 ir pratęsė komandos be įvarčių seriją iki 33 padavimų – tai yra posezonio rekordas.

Vienintelis paskutinis smūgis aikštelės personalui įvyko pirmadienį, kai Lindoras pasiekė pirmaujančią poziciją ir Mets laimėjo 7:3 prie Chavezo Ravine.

Ohtani per pirmąjį posezonį įveikė mušimą 0,222 su homer ir penkiais RBI. 700 milijonų dolerių vertės superžvaigždė įžiebė ataką 1-ose rungtynėse prieš „Mets“ komandą, tačiau nesigilino nuo tada, kai pirmajame diviziono pirmenybėse pataikė trijų važiavimų namuose.

Kai aštuntoje vietoje sujungė Tyloro Megilo pjaustytuvą 0:1, Ohtani parodė į Dodgers iškasą. Kamuolys iš pradžių buvo vadinamas sąžiningu, o sprendimas buvo priimtas po pakartotinio žaidimo peržiūros.

Ohtani sprogimas, kuris nuskriejo 410 pėdų į dešinįjį lauką, išmušė žaidimą iš rankų

Luisas Severino antrajame kėlinyje įkrito į 2:0 duobutę, po kurios metiečiai neatsigavo

Nusivylęs „Mets“ gerbėjas su „Grimace“ kostiumu reaguoja devintajame „Mets-Dodgers“ kėlinyje

Reguliariajame sezone Ohtanis per pastaruosius 20 atmušimų atkovojo 17 smūgių ir atkovojo 27 atk. kam., o bėgikai yra įvarčių pozicijoje, įskaitant septynis metimus namuose.

Pirmaujantis žaidėjas yra 0 už 22 šį posezonį, kai bazės tuščios. Su bėgikais jis yra 7 prieš 9, turi du namų žaidėjus ir aštuonis atkovotus kamuolius.

Ketvirtosios rungtynės vyks ketvirtadienio vakarą Kvinse, o 325 milijonų dolerių vertės naujokas Yoshinobu Yamamoto Los Andžele rungtyniaus prieš Niujorko veteraną kairiarankį Jose Quintana.