Home Sportas GB komanda iškovojo savo pirmąjį olimpinių žaidynių medalį, kai Yasmin Harper ir...

GB komanda iškovojo savo pirmąjį olimpinių žaidynių medalį, kai Yasmin Harper ir Scarlett Mew Jensen iškovojo bronzą moterų sinchroninio šuolio 3 m rungtyje – po katastrofiškos Australijos poros klaidos.

14
0

Komanda GB iškovojo pirmąjį medalį Olimpiados dramatiškai po Australijos nardymo dueto nelaimės.

Bronzą laimėjo Yasmin Harper ir Scarlett Mew Jensen moterų 3 m sinchroninis nardymas, kurio rezultatas 302,28.

Atrodė, kad pora pralaimėjo patekdama į paskutinį etapą, nes Australijai tereikia surinkti 58,68 balo, kad juos aplenktų.

Tačiau Annabelle Smith paslydimas parodė, kad australai surinko 48,60, o tai reiškia, kad Harper ir Mew Jensenas atsiėmė pirmąjį GB komandos medalį žaidynėse.

Tai buvo istorinis britų žygdarbis, kuris pirmą kartą per 64 metus Team GB iškovojo medalį moterų nardymo rungtyje – ir pirmenybę sinchronizuotoje kategorijoje.

Yasmin Harper (kairėje) ir Scarlett Mew Jensen (dešinėje) iškovojo bronzos medalius moterų 3 m sinchroninio nardymo rungtyje.

Komanda GB įteikė pirmąjį Paryžiaus olimpinių žaidynių medalį, oficialią pirmąją dieną nuo 2004 m.

Kinija iškovojo aukso medalį, o JAV užėmė sidabro medalį prieš komandą GB

Tai buvo istorinis rytas Harperiui ir Mew Jensenams, kurie laimėjo pirmąjį komandos GB medalį moterų šuolių rungtyje per 64 metus.

Tomas Daley buvo pastebėtas mezgantis minioje – kaip ir Tokijuje – bet skyrė visą dėmesį

Tomas Deilis buvo pastebėtas mezgantis minioje – kaip ir Tokijuje – bet skyrė visą dėmesį

Tai taip pat buvo pirmas kartas nuo 2004 m., kai komanda GB pirmą dieną po atidarymo ceremonijos atsiėmė medalį.

Sudėtingame trečiajame raunde duetas, surinkęs 63,90 balo, nukrito į šeštą vietą, bet po to greitai pagerėjo, surinkdamas 71,10 ir grįžo į ketvirtą vietą.

Kinai Yani Chang ir Yiwen Chen nusileido iki aukso, nuosekliai atlikdami penkis turus pirmąsias vietas, o JAV pora Sarah Bacon ir Kassidy Cook iškovojo sidabrą.

Scarlett, pravarde „Scar“, iš Londono, pradėjusi nardyti būdama aštuonerių, buvo viena jauniausių Didžiosios Britanijos sportininkių Tokijuje.

Praėjusiais metais ji bendradarbiavo su 23 metų Harperiu iš Šefildo.

Kartu jie iškovojo sidabro ir bronzos medalius atitinkamai 2023 ir 2024 m. pasaulio čempionatuose.

Tuo tarpu Tomas Deilis buvo pastebėtas mezgantis šį rytą, kai stebėjo savo kolegas narus, likus vos dviem dienoms iki kampanijos dėl olimpinio aukso pradžios.

The Komanda GB žvaigždei prireikė šiek tiek laiko, kad atsipalaiduotų prieš savo užuolaidų pakėlimą 10 m sinchroniniame nardyme su partneriu Noah Williamsu pirmadienį.

30-metis didžiavosi savo darbu, kai demonstravo vilnonį megztinį su pavadinimu „Daley“, numegztą ant nugaros.