Home Sportas Pasiekęs 1600 taškų, Sidney Crosby sukuria keletą istorinių socialinių tinklų įrašų

3
0

Pitsburgo pingvinų žvaigždė Sidney Crosby trečiadienio vakarą prisijungė prie retos kompanijos, nes tapo tik 10-uoju žaidėju NHL istorijoje buvo įrašyta 1600 karjeros reguliariojo sezono taškų.

Crosby rezultatyvus Bryano Rusto rezultatyvus smūgis ties 11:01 pirmajame kėlinyje, kai „Penguins“ per pratęsimą 6:5 nugalėjo Bafalo „Sabres“, jį nustūmė virš linijos.

„Penguins“ centras ir žvaigždės puolėjas iš Cole Harbour, NS, tampa pirmuoju žaidėju po kitos Pitsburgo legendos Jaromiro Jagro, pasiekusiu žygdarbį, nes Čekijos gyventojas tai padarė 2011 m. spalio 6 d. Jagras, palikęs „Steel City“ prieš dešimtmetį išėjo į pensiją surinkęs 1921 tašką.

Sid the Kid buvęs komandos draugas Mario Lemieux taip pat yra sąraše su 1723 karjeros taškais, taip pat Wayne’as Gretzky (2857), Markas Messier (1887), Gordie Howe (1850), Ronas Francisas (1798), Marcelis Dionne’as (1771), Steve’as. Yzermanas (1 755) ir Joe Sakičius (1 641).

Istorija tęsiasi po skelbimu

Crosby yra penktas greičiausias žaidėjas NHL istorijoje, pasižymėjęs per 1277 rungtynes. Nuostabu, kad „Great One“ prireikė tik 667 žaidimų, o Lemieux padarė 812 žaidimų. Dionne (1,164) ir Jagras (1,274) taip pat buvo greitesni.

Iš viso trečiadienio vakarą Crosby pelnė įvartį ir atliko du rezultatyvius perdavimus, todėl jam liko 1602 taškai, o jam prireikė tik 39, kad aplenktų Sakičių karjeros rezultatyviausių žaidėjų sąraše.

Kitas pingvinas trečiadienį taip pat pasiekė etapą, kai Jevgenijus Malkinas įmušė 500-ąjį karjeros įvartį. Crosby ir Malkin prisijungia prie buvusio Edmontono „Oilers“. Gretzky ir Jari Kurri yra vieninteliai komandos draugai, įmušę 500 įvarčių žaisdami kartu.

Crosby atliko rezultatyvų perdavimą po 500-ojo Malkino įvarčio, ​​tačiau po žaidimo, kai „Penguins“ pora demonstravo savo ritulius kameroms, kanadietis paklausė savo ilgamečio komandos draugo, kas nutiktų su rituliu, jei jis būtų atlikęs 1600-ąjį rezultatyvų perdavimą per Malkino 500-ąjį įvartį. tikslas.

Crosby, kuris garsiai kilęs iš Cole Harbour, sulaukė daugelio pagyrimų, įskaitant kitą ledo ritulio žvaigždę iš Naujosios Škotijos.

„Penguins“ puolėjas vakarą užbaigė per pratęsimą įmušdamas pergalingą įvartį, kuris bent vienam „Sabres“ gerbėjui sukėlė daug skaudžių prisiminimų.

Svarbi naktis socialinėje žiniasklaidoje sulaukė daugybės kitų pagyrimų, įskaitant gana prastus, bet kartu ir nuostabius „Photoshop“ darbus.

Tai taip pat sukėlė įdomias diskusijas apie tai, kur Crosby yra tarp visų laikų legendų.

© 2024 Global News, Corus Entertainment Inc. padalinys.