Home Verslas FG ralio palaikymas flamingams po pergalės prieš Naująją Zelandiją 4:1

FG ralio palaikymas flamingams po pergalės prieš Naująją Zelandiją 4:1

4
0

Nigerijos sporto ministras, senatorius Johnas Enohas pagyrė šalies U-17 moterų rinktinę už 4:1 pergalę prieš Naująją Zelandiją pirmosiose FIFA U-17 moterų pasaulio taurės rungtynėse.

Trečiadienio vakarą flamingai pradėjo savo kampaniją įspūdingu pasirodymu, kad pašalintų Naująją Zelandiją.

Nigerietis Shakirat Moshood pelnė vieną greičiausių įvarčių varžybose nuo tada, kai jos buvo pradėtos prieš 16 metų – pirmąjį įvartį CFC stadione pelnė vos 80 sekundžių.

Taiwo Adegoke smūgį iš už aikštės ribų neteisingai įvertino vartininkas, kuris delnu permetė kamuolį per liniją ir 13-ąją minutę išvedė Nigeriją į priekį 2:0.

Abdulwahabas ir Taiwo Afolabi pridėjo dar du „Flamingos“ įvarčius, kol Saksonas antrajame kėlinyje pelnė paguodos įvartį Naujosios Zelandijos komandai.

Ministras džiaugiasi, kad „Flamingos“ pradėjo laimėti, ir paragino juos neprarasti dėmesio.

Jis sakė: „Flamingai privertė Nigeriją didžiuotis šia fantastiška pergale. Jų išskirtinis žaidimas atspindi didžiulį mūsų jaunų sportininkių talentą ir potencialą.

„Ši pergalė – visų, dalyvaujančių komandos pasiruošime, sunkaus darbo ir atsidavimo liudijimas. Labai svarbu, kad toliau remtume ir investuotume į moterų sportą, kad paskatintume jų augimą ir sėkmę.

Ministras paragino nigeriečius palaikyti komandą siekiant laimėti konkursą pirmą kartą Nigerijos istorijoje.

Jis pasakė: „Susirinkime kaip tauta, kad palaikytume savo merginas, kai jos siekia pergalės ir atstovauja Nigerijai pasaulinėje arenoje“.

„Flamingos“ trenerė Bankole Olowookere džiaugėsi komandos pasirodymu pirmose rungtynėse.

Jis sakė: „Mums tai geras pirmasis žaidimas. Priimame juos tokius, kokie jie ateina, taigi, geras žaidimas mums, įmušus keturis įvarčius ir praleidžiant tik vieną, taigi neblogai mūsų pirmame mače.

Kitame A grupės susitikime Ekvadoras 2:0 nugalėjo šeimininkę Dominikos Respubliką.

Šeštadienio vakarą „Cibao“ stadione „Flamingos“ grįš į rungtynes ​​prieš Ekvadorą.