Home Verslas Ispanija, sugrąžinusi laimėjimą, pašalins Gruziją iš 2024 m. Europos čempionato

Ispanija, sugrąžinusi laimėjimą, pašalins Gruziją iš 2024 m. Europos čempionato

26
0

„La Roja“ laimėjo po pirmojo įvarčio rungtynėse.

Ispanija laimėjo prieš Gruziją 4:1 „RheinEnergieStadion“ stadione Kelne ir pateko į „Euro 2024“ ¼ finalą, kur penktadienį komanda susigrums su tėvyne Vokietija.

Robinas Le Normandas pelnė savo įvartį 18-ojeth minutę, kad Džordžija išsiveržtų į priekį ir viltis, kad šį vakarą ji gali padaryti ką nors didžiulio. Tačiau tai truko neilgai, nes Rodri savo įvarčiu išlygino rezultatąth minutė.

Lygiosios truko neilgai po 2 kėlinio pradžiosnd perpus mažiau nei Fabianas Ruizas pelnė įvartį 51 mŠv minutę išvedė Ispaniją į priekį ir 1Šv laikas po Lamine Yamal rezultatyvaus perdavimo. Nico Williamsas pelnė įvartį, kuris užtikrino pergalę 75-ojeth minutę po Fabiano Ruizo rezultatyvaus perdavimo ir net pakako laiko įmušti daugiau įvarčių, nes Dani Olmo pakeitė Pedri 52 m.nd minutę rezultatas tapo 4-1.