Home Verslas „Super Falcons“ stovyklos burbulai su 14 žaidėjų treniruotės pradžioje

„Super Falcons“ stovyklos burbulai su 14 žaidėjų treniruotės pradžioje

20
0

Nigerijos „Super Falcons“ pradėjo ruoštis pirmajam pasirodymui moterų olimpiniame futbolo turnyre per 16 metų, nes jų stovykla Jerez de la Frontera mieste, esančioje už Sevilijos, atgijo su dauguma pakviestų žaidėjų stovykloje.

Pirmadienį pusryčiaujant 12 žaidėjų, komandos administratorė Mary Oboduku portalui thenff.com sakė, kad iki pirmadienio popietės komandos Hotel Barceló Montecastillo Golf and Resort laukia dar dviejų žaidėjų.

„Sekmadienį pradėjome treniruotis, o stovykloje ramu. Žaidėjai yra labai nusiteikę, nes laukia turnyro Prancūzijoje“, – portalui thenff.com sakė Oboduku.

Komandos kapitonas Rasheedat Ajibade ir pirmojo pasirinkimo vartininkas Chiamaka Nnadozie yra komandos vadovas, jau stovykloje: vartininkas Tochukwu Oluehi, gynėjai Chidinma Okeke ir Nicole Payne, vidurio puolėjai Christy Ucheibe, Toni Payne, Deborah Abiodun ir Jennifer Echetheri bei puolėja. Okoronkwo taip pat yra stovykloje.

Gynėjų Osinachi Ohale ir Michelle Alozie pirmadienio popietę buvo laukiami komandos viešbutyje.

Devynis kartus Afrikos čempionės, paskutinį kartą žaidusios 2008 m. moterų olimpiniame futbolo turnyre Kinijoje, trečiadienį, 17 d., Sevilijoje vyks treniruotėse su karaliaujančia olimpine čempione Kanada.th liepos mėn.

Kanados moterys po baudinių serijos 3:2 nugalėjo savo koleges iš Švedijos, po reguliaraus ir pratęsimo lygiosiomis 1:1 ir prieš trejus metus Tokijuje iškovojo aukso medalį.

Paskutiniame moterų olimpiniame futbolo turnyre Falcons 0:1 pralaimėjo Korėjos Liaudies Demokratinei Respublikai, 0:1 Vokietijai ir 1:3 būsimai sidabro medalininkei Brazilijai.

Moterų futbolas olimpinėse žaidynėse debiutavo kaip parodomoji sporto šaka 1996 m., tačiau „Super Falcons“ pateko į 2000 m. Australijoje, kur po 1:3 nusileido Kinijai, galiausiai nugalėtojai Norvegijai ir sidabro medalių laimėtojai JAV. Vienintelį įvartį prieš Kiniją pelnė Perpetua Nkwocha, o prieš Norvegiją ir JAV – Mercy Akide.

Iki šiol geriausia Nigerijos išvyka į olimpinį moterų futbolo turnyrą prieš 20 metų buvo Atėnuose, kur „Super Falcons“ užėmė 6 vietą.th vietą po turnyro išėjimo į ketvirtfinalį.